RUNOVÉ SVÍCE

 

Runy, nebo-li runové symboly jsou nedílnou součástí vašich cest. Jejich tajemná a silná zářící energie vstupuje do vašich životů stejně tak, jako záře hvězd nad vaší hlavou v letních nocích.

Hvězdy jsou jasná, čirá světla nebeských bran, která jsou velmi málo probádána stejně, jako vaše životy, v nichž  žijete a procházíte jimi. Z tohoto důvodu vám byl seslán velmi velký dar v podobě runových symbolů. Díky jejich energii se vám započala cesta zpět do světla. Není snadná, ale vy se nevzdáváte. Neustále hledáte nová poznání díky, kterým se opět spojujete s vyššími bytostmi skrze vás a vaši nesmrtelnou duši.

V současnosti se před vámi otevírá nová cesta plná pozitivních změn, lásky, světla, ale i poznání. Jednou z těchto cest jsou i svíce s energií runových symbolů- znaků. Runové symboly- znaky na svících jsou nedílnou pomocí dávných božstev, která skrze vaši duši otvírají nová poselství.

Svíce jsou vyráběny s nesmírnou úctou k pradávné moudrosti věštění, kterým byly kdysi určeny. V současnosti těmito svícemi každý z vás smí odhalit malý kousek pravdy, zrníčko ztracené moudrosti a opětovně zažehnout plamínek pomoci obnovy vaší cesty skrze magii čistého toku energie ze svící, skrze níž proudí tok energie dané runy. Svíce jsou velmi silné a mocné. Přistupujte k nim s úctou, pokorou i čistotou vašich srdcí. Přejte si a dovolte si jejich pomoc v úctě k sobě i ke všemu živému a bude vám přáno. Jen prosím nezneužijte jejich sílu k nekalým praktikám či k přáním ublížit někomu jinému. Síla runy by se mnohonásobně otočila proti vám.

S úctou vaši andělé, spojenci v životě i mezi nimi.

 

 

POUŽITÍ RUNOVÝCH SVÍCÍ

 

Svíci se symbolem runy si vyberte podle svých potřeb ( intuice ). Položte si ji na misku se solí ( stačí kuchyňská sůl ) a požádejte jí o její pomoc. Pak zapalte a nechte hořet. Pokud by jste měli pocit, že vám není dobře, bolest hlavy či jiné nepříjemné pocity ( i pocit, že ji chcete sfouknout ) sfoukněte jí. Opět ji zapalte druhý den. Tak postupujte dokud svíce sama nedohoří.

Po dohoření svíce vám může zůstat její skořápka se symbolem runy. Pokud ji máte opatrně vložte do středu svíce malou čajovou svíci a opět ji zapalte. Můžete postupně v ní zapálit 4 čajové svíce. Každou svící bude runa neustále uvolňovat svou energii pomoci. Pak vyhodit !

 

Druhy námi vyráběných runových svíček

 

Algiz

Runa Algiz - los

Ansuz

Runa Ansuz - komunikace

Berkana

Runa Berkana - bříza

Dagaz

Runa Dagaz - den

Ehwaz

Runa Ehwaz - kůň

Eihwaz

Runa Eihwaz - tis

Fehu

Runa Fehu - bohatství

Gebo

Runa Gebo - dar

Hagalaz

Runa Hagalaz - kroupy

Inguz

Runa Inguz - plodnost

Isa

Runa Isa - led

jera

Runa Jera - rok

Kenaz

Runa Kenaz - světlo

Laguz

Runa Laguz - voda

Mannaz

Runa Mannaz - člověk

Naudiz

Runa Naudiz - nouze

Othila

Runa Othila - domov

Pertho

Runa Pertho - osud

Raido

Runa Raido - cesta

Sowulo

Runa Sowulo - slunce

Thurisaz

Runa Thurisaz - obr

Tiwaz

Runa Tiwaz - zákon

Urox

Runa Urox - pratur

Wunjo

Runa Wunjo - radost